Ноћ у музеју – попуњено

***Сва места за радионицу су већ попуњена. Хвала на великом интересовању.

Народни музеј у Београду организује радионицу за децу Ноћ у музеју у суботу 4. фебруара, од 19 часова у Музеју Вука и Доситеја.

Подстакнутим питањем шта се дешава у музеју када се погасе светла, а посетиоци и већи део запослених напусте зграду, осмислили смо радионоцу за децу од 7 до 10 година.

Ослушкујући сваки део музеја деца ће провести ноћ у Музеју Вука и Доситеја у друштву два кустоса. Од окупљања деце, од 19 часова, па до сутрадан у 10 ујутру, научићемо шта се налази у Музјеју и како он изгледа током ноћи уз низ креативних активности.

Интересовање за радионицу је велико, а број места ограничен, пријављивање је обевезно.

Пријаве ће се примати од уторка 31. јануара у 08 часова на адресу l.ham@narodnimuzej.rs

Пријаве трају док се капацитети не попуне.

noć u muzeju 1a

noc u muzeju