U susret Novoj godini – Otkazano!

***Radionica je otkazana zbog bolesti realizatora

Narodni muzej u Beogradu organizuje radionicu za odrasle U susret Novoj godini u Muzeju Vuka i Dositeja u subotu 23. decembra od 18 časova.

U duhu zimskih dana i različitih praznika koji se obeležavaju širom sveta u ovom periodu, osvrnućemo se na običaje koje praktikuju različiti narodi pri proslavi Nove godine, kao i na različite datume kada se ona obeležava. Iskoristićemo priliku i da razgovaramo o tome zbog čega slavimo Slavu, kao i na koji način se sve obeležava Božić.

A kako se polako pripremamo za kićenje jelke pravićemo novogodišnje ukrase od eva pene, lepka i kartona, koji su inspirisani predmetima sa izložbene postavke Muzeja Vuka i Dositeja.

Broj mesta je ograničen, pa molimo sve zainteresovane da se prijave na elektronsku adresu m.pejovic@narodnimuzej.rs

u susret novoj godini 3 (1)

« Povratak na događanja