Josif-Klek-Reklame.jpg

Програми за школе и наставнике

Предшколске установе, основне и средње школе

Едукативне активности у нашим просторима редовно најављујемо у Календару догађања. За остале информације, као и за заказивање групних и школских посета са стручним вођењем, можете се обратити нашем Одељењу за едукацију и рад са публиком. (060/8075035, eduka@narodnimuzej.rs).

Сви едукативни програми Народног музеја су бесплатни.  Информације о приступности програма особама са инвалидитетом посебно су назначене.

Музејске радионице

Музеј у коферу је скуп програма који омогућавају деци да се упознају са деловима музејских збирки у свом окружењу. Уводни програм се остварује уз помоћ реплика и репродукција након чега се за ученике организују радионице. Програм се заказује у договору са кустосом и намењен је деци предшколског и основношколског узраста.

Тумачења кроз изложбе и сталну поставку