Дечји клуб

Дечји клуб Народног музеја окупља сву децу и родитеље заинтересоване да део свог слободног времена проведу дружећи се у музеју уз различите видове едукације и учења на другачији, забаван начин.

Музејске радионице одвијају се у дане викенда у оквиру наше сталне поставке, као и на поставкама повремених или гостујућих изложби. Сви чланови Клуба обавештавају се о програмима путем мејла, као и путем канала друштвених мрежа.

Приступницу за дечји клуб можете скинути овде.

Попуњену приступницу пошаљите путем мејла на адресу  radionice@narodnimuzej.rs  .

Све eдукативне активности у Музеју редовно најављујемо на нашем сајту и путем друштвених мрежа.

За све информације, као и за заказивање групних и школских посета са стручним вођењем, можете се обратити нашем Одељењу за рад са публиком и односе са јавношћу на број телефона 060/8075035, или мејл radionice@narodnimuzej.rs .

О ценама улазница као и приступачности Музеја можете се информисати овде.

Тин Клуб

Тин Клуб Народног музеја настао је са жељом да у Музеју окупимо младе који су заинтересовани да део свог слободног времена проведу са нама, где ће кроз различите радионице и активности упознати Народни музеј, али и помоћи нам да њихове вршњаке заинтересујемо за наше активности и рад. Све музејске радионице одвијају се у дане викенда у оквиру наше сталне поставке, као и гостујућих и повремених изложби.

Сви чланови Клуба обавештавају се о програмима и терминима путем мејла, као и путем канала друштвених мрежа.

Приступницу за Тин клуб можете преузети овде.

Попуњену приступницу пошаљите мејлом на адресу edukacija@narodnimuzej.rs .