Loading Događaji

« All Događaji

Play muzej za odrasle: Ram za reč

26. oktobra u 16:00 - 17:30

U okviru radionice PLAY MUZEJ za odrasle, u ciklusu „RAM ZA REČ“, likovni izraz i slike ćemo koristiti kao inspiraciju da razvijamo i otkrivamo svet reči. Na ovoj radionici pod nazivom „Muzejske priče“ ćemo likovne elemente korisititi kao inspiraciju za različite literarne forme (kratka priča, monolog, dijalog..) koje ćemo onda interpretirati koristeći različite dramske forme i žanrove. Koristićemo ne samo pisanu reč već živo i spontano pripovedanje kome je izvor u slici, a razvija se i teče daleko i široko vođeno maštom, trenutnom inspiracijom kao i saradnjom svih učesnika.

Uvodeći dramske tehnike u muzejski izložbeni prostor, interakcijom sa učesnicima, otkrivamo nove mogućnosti za doživljaj umetničkih dela i arheoloških svedočanstava prošlosti iz stalne postavke Narodnog muzeja.

Radionica je namenjena odraslima.
Prijave na radionice@narodnimuzej.rs

Pogledajte i ostale radionice Play muzej:
Play muzej: Ram za reč

Detalji