Play muzej за одрасле: Рам за реч

26.10.2019. u 16:00 - 17:30

У оквиру радионице PLAY МУЗЕЈ за одрасле, у циклусу „РАМ ЗА РЕЧ“, ликовни израз и слике ћемо користити као инспирацију да развијамо и откривамо свет речи. На овој радионици под називом „Музејске приче“ ћемо ликовне елементе кориситити као инспирацију за различите литерарне форме (кратка прича, монолог, дијалог..) које ћемо онда интерпретирати користећи различите драмске форме и жанрове. Користићемо не само писану реч већ живо и спонтано приповедање коме је извор у слици, а развија се и тече далеко и широко вођено маштом, тренутном инспирацијом као и сарадњом свих учесника.

Уводећи драмске технике у музејски изложбени простор, интеракцијом са учесницима, откривамо нове могућности за доживљај уметничких дела и археолошких сведочанстава прошлости из сталне поставке Народног музеја.

Радионица је намењена одраслима.
Пријаве на radionice@narodnimuzej.rs

Погледајте и остале радионице Play музеј:
Play muzej: Рам за реч

26.10.2019.