Loading Događaji

« All Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

Play muzej: Ram za reč

12. oktobra u 16:00 - 17:30

U ciklusu „RAM ZA REČ“, likovni izraz i slike  koristimo  kao inspiraciju da razvijamo i otkrivamo svet reči. Na ovoj radionici, pod nazivom „Muzejske priče“,  likovne elemente koristimo kao inspiraciju za različite literarne forme (kratka priča, monolog, dijalog). Dobijene priče potom interpretiramo kroz različite dramske forme i žanrove. Koristićemo ne samo pisanu reč već živo i spontano pripovedanje kome je izvor u slici, a razvija se i teče daleko i široko vođeno maštom, trenutnom inspiracijom kao i saradnjom svih učesnika.

Uvodeći dramske tehnike u muzejski izložbeni prostor, interakcijom sa učesnicima, otkrivamo nove mogućnosti za doživljaj umetničkih dela i arheoloških svedočanstava prošlosti iz stalne postavke Narodnog muzeja.

Radionica je namenjena deci uzrasta 10-14 godina.
Prijave na radionice@narodnimuzej.rs

Pogledajte i ostale radionice Play muzej:

Play muzej za odrasle

Detalji