Loading Događaji

« All Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

Filigranski srednji vek: napravi svoj privezak

12. oktobra u 13:00

Radionicu, namenjenu odrasloj publici Narodnog muzeja započećemo na stalnoj postavci obilazeći deo posvećen srpskoj srednjovekovnoj umetnosti, sa akcentom na nakitu. Ovaj deo će poslužiti kao inspiracija i nadahnuće za praktični deo tokom koga će učesnici od filigranske žice napraviti svoj privezak. Pomoć tokom pravljenja učesnicima će pružiti juvelir Nenad Stojaković. Materijal će biti obezbeđen. Radionica će trajati od 13 do 20 časova dok je cena učešća 4000 dinara, a maksimalni broj učesnika 7.

Prijavljivanje učesnika obavezno je na adresu radionice@narodnimuzej.rs.

Obavezno je plaćanje učešća unapred na žiro račun. Potvrdu o uplati potrebno je poslati najkasnije do 11. oktobra na adresu radionice@narodnimuzej.rs.

Instrukcije za plaćanje:

Broj žiro računa: 840-31120845-93

Poziv na broj: 97 8202341040174231400

Neophodno je da uplatnica glasi na ime osobe koje se prijavljuje za učešće u radionici.

Primalac: Narodni muzej u Beogradu, Trg republike 1a. Svrha uplate: Učešće u umetničkoj radionici.

Detalji

Datum: