Poštovani posetioci,

Od 16. marta 2020. godine izložbeni prostori Narodnog muzeja u Beogradu biće zatvoreni za posetioce.

U skladu sa preporukama Vlade Republike Srbije i merama koje za cilj imaju prevenciju širenja virusa „COVID–19“ ova mera za cilj ima zaštitu naših posetilaca i sugrađana i zato sve naše posetioce molimo za razumevanje i strpljenje.

Rukovodeći se željom da i u toku predstojećeg perioda svim zainteresovanima omogućimo upoznavanje sa izuzetnim kulturnim nasleđem i muzejskim pričama pozivamo vas da posećujete našu internet prezentaciju i društvene mreže Narodnog muzeja u Beogradu.

Sve one koji nisu bili u prilici da posete izložbu Ivan Meštrović (1883-1962). Skulpture iz zbirke Narodnog muzeja u Beogradu pozivamo na virtuelnu šetnju kroz Veliku galeriju  i kolonadu karijatida na ulazu u Narodni muzej.

Virtualne ture:

Izložba Ivan Meštrović (1883-1962). Skulpture iz zbirke Narodnog muzeja u Beogradu

Karijatide na ulazu u Narodni muzej

Vaš Narodni muzej u Beogradu