Loading Događaji

« All Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

Izložba dečijih radova radionica Narodnog muzeja DEČIJE RUKE

19. oktobra u 15:00 - 2. novembra u 20:00

Narodni muzeju u Beogradu ima dugu tradiciju organizovanja programa namenjenih najmlađim posetiocima, negujući i podstičući stasatavnje nove muzejske publike. Tokom protekle godine, u okviru velikog broja radionica zajednički smo upoznavali bogatstvo kulturnog nasleđa, otkrivajući izobilje stalne muzejske postavke i tematskih izložbi Narodnog muzeja.

Izložba Dečije ruke u okviru koje je predstavljen izbor radova dece različitih uzrasta, omogućava posetiocima muzeja da od 19. oktobra do 2. novembra pogledaju dečje likovne refleksije o eksonatima Narodnog muzeja uz autentičnu i nesputanu dečju kreativnost.  Izložen je samo izbor likovnih ostvarenja raznovrsne produkcije dečijih radionica, a verujemo da glumačke bravure, doživljaji, prijateljstva i prvi susret sa eksponatom koji će se pamtiti – ostaju za čitav život.

Link na radionice: http://www.narodnimuzej.rs/kalendar/

Detalji