Изложба дечијих радова радионица Народног музеја ДЕЧИЈЕ РУКЕ

19.10.2019. u 15:00 - 02.11.2019. u 20:00

Народни музеју у Београду има дугу традицију организовања програма намењених најмлађим посетиоцима, негујући и подстичући стасатавње нове музејске публике. Током протекле године, у оквиру великог броја радионица заједнички смо упознавали богатство културног наслеђа, откривајући изобиље сталне музејске поставке и тематских изложби Народног музеја.

Изложба Дечије руке у оквиру које је представљен избор радова деце различитих узраста, омогућава посетиоцима музеја да од 19. октобра до 2. новембра погледају дечје ликовне рефлексије о ексонатима Народног музеја уз аутентичну и неспутану дечју креативност.  Изложен је само избор ликовних остварења разноврсне продукције дечијих радионица, а верујемо да глумачке бравуре, доживљаји, пријатељства и први сусрет са експонатом који ће се памтити – остају за читав живот.

Линк на радионице: http://www.narodnimuzej.rs/kalendar/

Почетак: