Народни музеј у Београду наставља циклус радионица Play музеј: Где је драма? намењен одраслима.

Одвијаће се у музејском изложбеним простору, где ћемо заједно стицати јединствена искуства и где ће се, сасвим извесно, одиграти и неки кључни сусрет између младог човека и музејског предмета.

Користећи драмске технике, моћи ћемо да лична искуства повежемо са уметничким делом, уметницима, значењима и порукама. Откривајући уметност, учесници ће моћи да стигну и до питања која њих иначе заокупљају.

Истраживаћемо аутопортрете, покушати да одговоримо на питања о томе када је наго тело уметност, повезивати музику са ликовним изразом или покушати да докучимо мисли и речи уметника и модела.

Драгоцене идеје и размишљања наших учесника додатно ће обликовати радионице.

Радионице се одржавају у Народном музеју, прва три четвртка током фебруара, од 18 до 20ч. Пријављивање на playmuzej@narodnimuzej.rs