Обавештавамо заинтересоване кандидате да ће полагање стручног испита у музејској делатности у мајском испитном року 2022. године бити реализовано дана 30.05.2022. године са почетком у 10:00 часова у објекту Народног музеја у Београду, Трг Републике 1а. Такође, обавештавамо кандидате да ће консултације у вези са полагањем стручног испита у мајском року 2022. бити реализоване он-лајн уз помоћ платформе за видео комуникацију Google Meet. Термин одржавања консултација је 20.05.2022. године. Свим кандидатима ће накнадно бити прослеђено обавештење у вези са распоредом одржавања консултација из сваког појединачног предмета.

Сви заинтересовани кандидати који желе да присуствују консултацијама дужни су да прибаве неопходну опрему како би били у могућности да слушају консултације путем платформе за видео комуникацију Google meet, што подразумева следеће:

1. Десктоп или лаптоп рачунар са камером и микрофоном

2. Интернет конeкцију

3. Gmail/ Google Meet налог

Kандидати који испуњавају прописане услове за полагање стручног испита у обавези су да техничком секретару комисије доставе адресу свог Gmail/ Google Meet налога, како би се испунили технички услови за одржавање консултација по предметима.

Листа кандидата којима је одобрена тема рада, мај 2022.

Допуњена листа кандидата којима је одобрена тема рада, мај 2022.