Данас је у Народном музеју директорка Бојана Борић Брешковић честитала победници Инстаграм кампање #jasamumuzeju. Славица Стевановић из Београда је уз подршку породице и пријатеља освојила 13. 224 лајкова за своју фотографију поред слике Влаха Буковца “Краљица Наталија” у поставци Народног музеја. Тиме је освојила путовање за две особе у Париз, а Народни музеј је постао богатији за много виртуелних посетилаца. Кампања је успешно завршена уз подршку Министарства културе и информисања, Аир Србије, хотела Marriot Courtyard Привредне коморе Србије, Туристичке организације Србије, Туристичке организације Београда, Француског института у Београду, Млекопродукта и медијску подршку Радио-телевизије Србије, Студија Б и Тв Прва.