Narodni muzej u Beogradu nastavlja ciklus radionica Play muzej, a poslednje nedelje u februaru radionica će po prvi put biti namenjena odraslima!

Odvijaće se u muzejskom izložbenim prostoru, gde ćemo zajedno sticati jedinstvena iskustva i gde će se, sasvim izvesno, odigrati i neki ključni susret između posetioca i muzejskog predmeta.

Koristeći dramske tehnike, moći ćemo da lična iskustva povežemo sa umetničkim delom, umetnicima, značenjima i porukama. Otkrivajući umetnost, učesnici će moći da stignu i do pitanja koja njih inače zaokupljaju.

Istraživaćemo autoportrete, pokušati da odgovorimo na pitanja o tome kada je nago telo umetnost, povezivati muziku sa likovnim izrazom ili pokušati da dokučimo misli i reči umetnika i modela.

Dragocene ideje i razmišljanja naših učesnika dodatno će oblikovati ovu radionicu.

Prijavljivanje je obavezno na playmuzej@narodnimuzej.rs