Play muzej za odrasle je nov i uzbudljiv način da se sretnete sa umetničkim delima iz kolekcije Narodnog muzeja. Kroz interakciju, dramske forme i vežbe, vođene fantazije, igre, druge umetničke discipline – umetnička dela i predmete oživljavamo, proigravamo, koristimo ih kao polaznu tačku za lične refleksije i osećanja, povezivanje sa drugom osobom ili sadašnjim trenutkom. Na radionici za odrasle DETE U MENI ćemo se baviti sadašnjim doživljajem deteta u sebi, i uspostavljanjem dijaloga sa zapostavljenim detetom kroz susret sa dečijim portretima iz kolekcije Narodnog muzeja ali i drugim slikama.

Prijave na radionice@narodnimuzej.rs

Play muzej radionice se održavaju svakog četvrtka od 18 časova. Pogledajte i ostale radionice u junu:

SVET IGRE

MOJ PRIJATELj