У циклусу „Предео за доколицу“ бавимо се креативним и образовним потенцијалом одмора и распуста. На радионици „Сва лица града“ проналазимо и препознајемо у музејској поставци места и делове градова који за нас имају посебан значај. Уз помоћ драмских техника размењујемо знања и искуства и на тај начин учимо ближе једни о другима, али и о појединим градовима. Освешћујемо колико користимо културне садржаје и образовне установе свог града. Учимо како да на креативан начин проводимо слободно време.

Уводећи драмске технике у музејски изложбени простор, интеракцијом са учесницима, откривамо нове могућности за доживљај уметничких дела и археолошких сведочанстава прошлости из сталне поставке Народног музеја.

Пријављивање учесника узраста од 10 до 14 година обавезно је на адресу radionice@narodnimuzej.rs.