Loading Događaji

« All Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

Prošlost i sadašnjost spojeni lego kockama

12. marta u 18:00 - 19:30

Spoj arheologije, lego kocki i robotike. Narodni muzej u Beogradu u saradnji sa školom programiranja i robotike INTELEKTA iz Beograda počinje realizaciju niza dečijih lego radionica koje će kod dece podsticati kreativnost, maštu i timski rad. Udruženim snagama trudićemo se da postignemo zajednički cilj a to je obrazovanje dece u sferi arheologije uz pomoć nauka poput informatike i robotike. Savršen spoj novog i starog čini potpuno nov metod u obrazovanju. Učesnici radionice će iz ovog iskustva razumeti da stvari koje oni rade na računaru mogu uticati na stvarni sveta, recimo u pojavi pokretnog robota.

Prijavljivanje učesnika uzrasta od 7 do 10 godina obavezno je na adresu radionice@narodnimuzej.rs.

Učešće u radionici se naplaćuje 300 dinara po učesniku.

Detalji

Datum: