Циклус радионица „Дете и ја“ ће се бавити портретима деце у колекцији Народног музеја, кроз разне драмске технике, технике креативног писања, игрвонe техникe ради стварања личне везе деце учесника радионице и деце која су поретретисана. МОЈ ПРИЈАТЕЉ радионица кроз разне драмске технике као и технике креативног писања омогућава деци да успоставе лични однос са ликом детета са слике. Деца ће сама бирати портрете и кроз рад тако добити сродну душу. Идентификоваће његова/њена осећања и контекст у коме живе и проналазити сличности. Имаће прилику да кажу/напишу своје доживљаје/тајне али и да проговоре из улоге лика са слике.

Узраст: 10 – 14 година

Пријаве на radionice@narodnimuzej.rs

Play музеј радионице се одржавају сваког четвртка од 18 часова. Погледајте и остале радионице у јуну:

СВЕТ ИГРЕ

ДЕЦА НАШЕГ ДОБА