Ciklus radionica „Dete i ja“ će se baviti portretima dece u kolekciji Narodnog muzeja, kroz razne dramske tehnike, tehnike kreativnog pisanja, igrvone tehnike radi stvaranja lične veze dece učesnika radionice i dece koja su poretretisana. MOJ PRIJATELj radionica kroz razne dramske tehnike kao i tehnike kreativnog pisanja omogućava deci da uspostave lični odnos sa likom deteta sa slike. Deca će sama birati portrete i kroz rad tako dobiti srodnu dušu. Identifikovaće njegova/njena osećanja i kontekst u kome žive i pronalaziti sličnosti. Imaće priliku da kažu/napišu svoje doživljaje/tajne ali i da progovore iz uloge lika sa slike.

Uzrast: 10 – 14 godina

Prijave na radionice@narodnimuzej.rs

Play muzej radionice se održavaju svakog četvrtka od 18 časova. Pogledajte i ostale radionice u junu:

SVET IGRE

DECA NAŠEG DOBA