Predškolske ustanove, osnovne i srednje škole

Edukativne aktivnosti u našim prostorima redovno najavljujemo na našem sajtu kao i putem društvenih mreža. Za ostale informacije, kao i za zakazivanje grupnih i školskih poseta sa stručnim vođenjem, možete se obratiti našem Odeljenju za edukaciju i rad sa publikom. (060/8075035, eduka@narodnimuzej.rs).

Svi edukativni programi Narodnog muzeja su besplatni.  Informacije o pristupnosti programa osobama sa invaliditetom posebno su naznačene.

Muzejske radionice

Muzej u koferu je skup programa koji omogućavaju deci da se upoznaju sa delovima muzejskih zbirki u svom okruženju. Uvodni program se ostvaruje uz pomoć replika i reprodukcija nakon čega se za učenike organizuju radionice. Program se zakazuje u dogovoru sa kustosom i namenjen je deci predškolskog i osnovnoškolskog uzrasta.

Pročitajte više